Новогодишен SPA сет

1.290,00 ден

✨️Сапун со маслиново масло и етерично масло од рузмарин.

✨️Природен пилинг за лице со кедар .

✨️Природен антперспирант со етерично масло од чајно дрво и фенел.

✨️Морска сол со билки и етерични масла .

✨️Вреќичка гранола

✨️Дрвена кошничка

Категорија
mk_MKMacedonian