Новогодишен сет Јоана

1.290,00 ден

 

⚜️ Рачно изработен сапун со маслиново масло и рузмарин.

⚜️ Пилинг за усни и лице со кедар.

⚜️ Вино Pinot од Дисан 🌈.

⚜️ Гранола 150гр

⚜️ Домашно слатко од грозје /дуњи.

 

За нарачки контактирајте ме ТУКА.

 

Категорија
mk_MKMacedonian