ВАНИЛА

Сега достапно и кај нас, долго очекуваното етерично масло од ВАНИЛА…. 👐

Кога прв пат го намирисав бев пријатно изненадена. Не мислам дека мириса како било кој типичен мирис на ванила.. ова е нешто многу подобро.

Со неговата топла, богата и слатка арома ванилата е една од најпопуларните и најпрепознатливи мириси во светот со причина. Ексклузивното масло од ванила на Young Living има нежна, пријатна, избалансирана арома која предизвикува пријатни чувства кога се дифузира.

Дифузирајте ванила за да креирате пријатна домашна атмосфера и да уживате во неговата природна и смирувачка арома.

Блендирајте со вашето омилено Young Living масло за да го креирате вашиот омилен персонален мирис.

Нарачај

mk_MKMacedonian