ЛАВАНДА 

Маслото од лаванда е првото масло што го произведе Young Living и е познато по смирувачкиот ефект и цветната нота

Најдобро е во вечерните часови како одличен избор за мирен сон

Можете исто така да додадете неколку капки во кремот за лице за поубав тен и кожа. 

Нарачај

mk_MKMacedonian