Ember Diffuser

Ексклузивниот Ember Diffuser на Young Living додава елегантен изглед во секој дом 😍. Направен е со прекрасна теракота глина и одржлива база на гумирани дрваПомеѓу овие два природни материјали е светлечки прстен на светлина, кој потсетува на блескав жар. 
 
Вклучени се есенцијалните масла Пеперминт 5 мл и Лимон 5 мл.

Нарачај

mk_MKMacedonian