Електролити

Електролитите на Young Living секогаш се наоѓаат во мојата чанта , особено во овие жешки денови ❣

Едноставно ги обожавам, а мојата омилена комбинација е лаванда & лимон❣

Vitality drops обезбедуваат природна хидратација. Се додаваат во вода, чај или било кој друг пијалок. Формулата е збогатена со електролити од соленото езеро во Јута.

Vitality drops обезбедуваат природна хидратација со вкус на грејпфрут, бергамот или лимонада со лаванда. Капките се додаваат во вода, чај или кој било друг пијалок. Формулата е збогатена со електролити од солено езеро во Јута.

Нарачај

mk_MKMacedonian