БОР

Маслото од Бор има освежувачки мирис и има корисен ефект врз респираторниот системВо постудените деновиесенцијалното масло од бор е задолжително во домаќинствотоМожете да го користите во дифузерно можете (секако разредено со основно маслода го масирате на градите и грбот. 

Нарачај

mk_MKMacedonian