Данини

Со многу љубов, внимание од работилницата на Данини излегуваат природни рачно изработени производи со врвен квалитет.

– Природните козметички препарати се произведени исклучиво од природни масла како: арганово, кокосово, маслиново, јојоба, макадамија, масло од семки од грозје, рицинусово, авокадо, бадемово, шеа путер , манго путер и какао путер.

– Природната и органска козметика не користи препарати добиени од животински масти освен мед.

Нашето МОТО? Ако не може да се јаде не го ставај на кожата!

Не се пронајдени продукти кои се совпаѓаат на вашиот избор.
mk_MKMacedonian